Specialized – dlaczego rowery tej marki są tak często wybierane?

Rowery amerykańskiej marki Specialized cechują się doskonałym dopracowaniem i zastosowaniem nowoczesnych technologii. Dzięki rozwiązaniom, które testowane są w californijskim Morgan Hill cechuje je wytrzymałość, komfort użytkowania oraz doskonała, aerodynamiczna sylwetka, co ważne jest szczególnie w przypadku rowerów szosowych. 

Specialized – jakie rowery produkuje?

W ofercie amerykańskiej marki rowerowej, której ilością wyprodukowanych rowerów dorównuje dziś tylko Trek i Giant znajdują się rowery MTB, szosowe, biathlonowe oraz elektryczne. Wysokiej jakości materiały, z których produkowana jest rama cechują się wytrzymałoscią w każdym segmencie produktów. W ofercie marki znajdują się modele stalowo-karbonowe i karbonowe z wysokiej klasy osprzętem, zapewniajacym niezawodność oraz osiąganie najlepszych wyników. 

Nowoczesna technologia w rowerach Specialized

Rowery Specialized (tutaj) wyróżniają się wyjątkowym designem, kolorystyką oraz zastosowaniem najnowszych, często innowacyjnych rozwiazań. Doskonałe rezultaty Specialized osiąga w zakresie amortyzacji swoich modeli. Rowery MTB XC tej marki posiadają inteligentny system Brain, sterujący wyłączaniem amortyzacji, natomiast modele szosowe wyposażono w ukrytą, małą amortyzację, znacznie wpływającą na komfort jazdy na długich odcinkach. 

Wyjątkowe S-Works czyli rowery klasy premium od Specialized

W ofercie marki Specialized znajdują się profesjonalne rowery, których każdy detal został starannie dopracowany, dopasowany i przemyślany pod kątem osiągania jak najlepszych efektów. Stworzone do ścigania się na najwyższym poziomie rowery S-Works testowane są w tunelu aerodynamicznym, posiadanym na własność w siedzibie firmy. Poza rowerami Specjalized feruje wysokiej jakości akcesoria i odzież rowerową. 

 

Comments are closed.